Rusų melsvosios katės

Go down

Rusų melsvosios katės

Rašyti  tutsi on Pir. 06 15, 2009 11:47 pm

Rusų melsvosios - žavinga, grakščių neįprastos plauko spalvos ir faktūros kačių ryškiai žaliomis akimis veislė. Rusų melsvosios katės mėgsta ramų gyvenimą ir labai prisiriška prie aplinkinių.

Kūnas
Kūnas palyginti ilgas. Jis neturi būti nei per daug kresnas, nei per liaunas. Katė daro grakštaus ir dailaus gyvūnėlio įspūdį. Ilgos kojos palyginti smulkių kaulų, letenėlės mažos ir ovalios. Ilga smaili rusų melsvųjų uodega pašaknėje nestora. Galva plati, kiek pleištiška, trumpa. Ausys aukštai virš viršugalvio, plačios ties pagrindu, gana didelės ir smailios. Ausų viduje plaukelių bemaž nėra. Smakras tvirtas, ūsų pagalvėlės ryškios.

Kailis
Rusų melsvosios katės trumpas plaukas su poplaukiu švelnus, pliušo faktūros. Kailiukas itin minkštas, plaukas kiek papuręs, kad pabrėžtų pliušo faktūrą. Jis neturi būti per daug lygus ar prigludęs. Šios katės kailio faktūra nepanaši į jokios kitos veislės.

Temperamentas
Rusų melsvosios katės būdas skiriasi nuo visų kitų kačių. Nors kartais jos mėgsta žaisti iki pat senatvės, paprastai tai ramios katės. Rusų melsvosios mėgsta patogumus ir ilgas valandas laimingos gulės vienoje vietoje, geriausia jums, ar kitam šeimos nariui ant kelių. Dauguma rusų melsvųjų nemėgsta triukšmo ir sanbrūzdžio, namuose su mažais vaikais joms labai nesmagu. Rusų melsvosios bijo nepažįstamų žmonių. Atėjus svečiams jos paprastai slepiasi ir piktinasi, kai nepažįstami jas glosto ar ima ant rankų. Jos nesidrąsko, nes yra pernelyg ramaus būdo, bet, kad nesužavėtos tokio elgesio, tikrai parodys. Šios katės paprastai gražiai sutaria su kitomis katėmis ar šunimis. Jų balsas malonus ir tylus, net rujojančios katės paprastai nekelia triukšmo.

tutsi
tutsi
Admin

Pranešimų skaičius : 124
Join date : 2009-06-09
Miestas : Molėtai

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://kickickic.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Re: Rusų melsvosios katės

Rašyti  kristina on Sk. 07 18, 2010 2:46 pm

jos tikrai gražios. tokios... nežinau. bet mano žibute gražesne Very Happy

kristina
Svečias


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume